Jsou různé situace v životě, které se musejí vyřešit v podstatě ihned. Jde například o stěhování, přepravu nákladu, přepravu osob třeba na veletrh a není k dispozici žádný vůz. Autopůjčovna Most nabízí všem, kdo se ocitli v takové nebo podobné situaci, pronájem vozidel nejrůznějších značek, velikostí, takže vždy se najde řešení. Automobilová doprava je dnes velmi důležitým článkem dopravní  infrastruktury. Poptávka po službách, které nabízejí autopůjčovny, stále roste a rok od roku má zákazník možnost vybrat si ze široké nabídky nejrůznějších typů vozidel. Důležitým aspektem v takových případech ale je, aby klient dopředu věděl, k jakému účelu bude vozidlo potřebovat.

Jaké služby půjčovny nabízejí

Zákazník má obvykle dvě otázky, které klade zaměstnancům autopůjčovny, sotva vkročí za brány firmy. Je to otázka ceny a tou druhou jsou výhody, které pronájem vozidel nabízí. Jestliže člověk přijde do půjčovny s tím, že si chce půjčit jen osobní vůz, protože jede na služební cestu, nebude si v takových případech pronajímat dodávku, která má dostatečně velký zavazadlový prostor, takže by se tam vešel i slon. Využití vozidel je opravdu všestranné a tak má klient velký výběr. Autopůjčovna  – spolehlivost a profesionalita.

K čemu vše lze zapůjčené auto využít

Nemusí to být jen služební cesta, pronájem vozidel je vhodný také na dovolenou, kdy se zde nabízí jedinečná možnost zažít opravdu super dovolenou na cestách a tam, kde se nám zrovna bude líbit. Na otázku proč, je velmi jednoduchá odpověď. Protože některé autopůjčovny nabízejí mimo jiné i obytné dodávka, které jsou velmi populární zejména v západní Evropě a člověk má tak možnost zažít opravdové dobrodružství. Tyto vozy totiž mají prakticky vše, co je na cestách potřeba.

Ovšem pronájem je také vhodný pro ty, co plánují velkou svatbu nebo jinou rodinnou oslavu a nemají dostatek vozidel, pro ty, co potřebují přepravit stavební materiál, nábytek nebo jen chtějí vyzkoušet jízdu v kabrioletu.

Dlouhodobý pronájem, který nabízí i autopůjčovna Most

V nabídkách půjčoven je nejen krátkodobý pronájem, který je pro krátkodobější cesty nebo jen víkendové stěhování a podobně. Nejdéle může trvat 30 dní. Naopak dlouhodobý pronájem je sjednáván na dobu až 60 měsíců a využívají tento duh pronájmu zejména začínající živnostníci, protože ještě nemají svůj vlastní vůz. Jde v podstatě o operativní leasing, klient platí měsíčně stanovenou částku a má tak přehled o svých výdajích. Po uplynutí smluvní doby 60 měsíců lze pronájem prodloužit a klient tak má dokonce nárok i na nový vůz.

Jaké doklady jsou potřeba

Bez platných dokladů nepůjčí žádný vůz žádná autopůjčovna. Ani autopůjčovna Most. Je tedy potřeba platný řidičský průkaz a platný občanský průkaz, dále pak zákazník musí počítat s vratnou kaucí a mnohé půjčovny mají také uvedeno ve svých obchodních podmínkách, že požadují věk řidiče 21 nebo dokonce 23 let a jeho řidičské zkušenosti alespoň 2 roky. Každá autopůjčovna má ale své podmínky a tak co platí v jedné nemusí platit v druhé.