Naše společnost sídlící v Brně působí na trhu účetních firem již 12  let. Naší specializace je vedení účetnictví dodavatelským způsobem. Využívají nás fyzické i právnické osoby všech rozsahů, velikostí i aktivit.

Řídíme se heslem nabídky komplexního portfolia služeb podle individuálních potřeb klienta. Ať už se tedy rozhodnete pro externí účetnictví, online možnosti či pouze konzultace v oboru, vždycky vám naši zkušení pracovníci poskytnou ty nejlepší služby na trhu.

Zpracováváme podklady převážně pro klienty z Brna a okolí, díky online vedení účetnictví máme ale klienty po celé České republice.

Zkušenosti nesou kvalitu

Díky mnohaletým zkušenostem v oblasti zpracování účetnictví mnoha druhů, úrovní a rozsahů známe veškerá úskalí i potíže, kterým naši zákazníci mohou čelit. Praxe v oboru nám umožňuje zabezpečit fungování malých i velkých společností. Pomůžeme vám zvolit nejlepší systémy spolu s nastavením procesů až po zabezpečení bezchybného a včasného reportingu pro váš management či finanční úřad.

Pro malé i velké, jednotlivce i skupiny

Jsme odhodláni pomáhat malými i velkým klientům při komplexním vedení účetnictví. Díky tomu, že pracujeme flexibilně, samostatně a online, nabízíme svým partnerům dostatek prostoru pro vývoj jejich byznysu. Našimi hodnotami jsou výjimečnost, flexibilita, důvěra, odhodlání a loajalita. S námi máte naprostou jistotu, že vaše účetnictví bude svěřeno do správných rukou. Dosáhněte svých podnikatelských cílů snadno a rychle a ušetřete si s účetní Brno spoustu času i finančních prostředků.

Daně a daňová oblast

Problematika daní je jednou z nejtíživějších, hlavně z důvodů snad každoročních změn. Ve spojení s její obsáhlostí je to oblast, která dělá kolikrát potíže i samotným účetním. Naše účetní firma nabízí poradenství v oblasti účetnictví fyzickým i právnickým osobám. Pokud potřebujete vědět, jak a kdy zaplatit silniční daň, kdy se více hodí platit čtvrtletní nebo měsíční DPH, případně jak ji účtovat při zahraničních obchodech, v EU i mimo ni, pak vám spolehlivě odpoví právě naše účetní. Sledujeme pravidelně novinky v této oblasti, stejně jako absolvujeme důležitá školení v oboru.

Co zahrnuje daňové poradenství a optimalizace?

Celé nabízené spektrum našich služeb v této oblasti lze provést emailem, telefonicky nebo osobně. Naplánujeme vám daně tak, aby zátěž byla zcela minimální s ohledem na očekávaný či plánovaný rozvoj vaší firmy teď i do budoucna. Provedeme individuální konzultace s ohledem na to, co vás v této oblasti momentálně trápí. Nabízíme navíc i komplexní poradenství specificky pro český daňový systém. V závislosti na daňové hledisko vám poradíme nevhodnější právní formu podnikání. Můžete se na nás spolehnout také v rámci řízení a použití všech opravných prostředků při jednání přímo s finančním úřadem. Spektrum služeb se týká i oblasti odvodů zdravotního a sociálního pojištění.