Plánujete vyrazit na svoji dovolenou snů, která tentokrát nebude jen o vás a vašem partnerovi, ale rovnou o celé vaší partičce? V tom případě vás jistě napadla otázka, jak se na takovou dovolenou vůbec dostat? Máme pro vás řešení. Už jste přemýšleli, že na svoji dovolenou vyrazíte v dodávce?

S půjčenou dodávkou ušetříte

Přemýšlíte, jak na své cestě co nejvíce ušetřit? A napadla vás možnost jet ve dvou či více až po strop nacpaných autech? Nebo jste se rovnou rozhodli koupit si vlastní dodávku, i když ji využijete jen jednou ročně? V tom případě na tyto nápady raději zapomeňte.  Půjčovna dodávek je místem, kdy si můžete levně pronajmout dodávku, jejíž pronájem (i pohonné hmoty) vás vyjde mnohem výhodněji, než kdybyste platili benzín pro tři osobáky. Proč byste měli za palivo utrácet víc, než je nezbytně nutné?

 

Jaké výhody má půjčená dodávka oproti té vlastní?

Potřebujete jet na dovolenou ve více lidech? Rozhodli jste se, že pojedete dodávkou? V tom případě čtěte pozorně ještě před tím, než vyrazíte koupit první dodávku, která vám přijde pod ruku. Víte o tom, že pronajmutí dodávky v půjčovně vás vyjde mnohem levněji, než kdybyste si dodávku kupovali? A je jedno, zda si chcete kupovat dodávku novou nebo ojetou. Prodraží se vám tak jako tak. Dodávku budete s velkou pravděpodobností používat jen příležitostně, navíc se na ní časem začnou projevovat vady. V půjčovně zaplatíte jen za to, že se projedete. Nic víc váš trápit nebude.

Cesta dodávkou jako větší zábava

Cesta v jednom vozidle pro vás bude mnohem větší zábavou, než kdybyste cestovali po menších skupinkách ve dvou a více malých automobilech. Při větším počtu osob bude vaše cesta mnohem zábavnější, budete mít k dispozici větší úložné prostory, ale také se budete moct během cesty střídat v řízení, zatímco při cestě osobními automobily, kdy by byl v každém jeden řidič, by byly nutné pauzy. Vaše cesta za vysněným dobrodružstvím tak bude mnohem kratší.

Pokud chcete cestovat jako v bavlnce, dejte si při výběru vhodné dodávky právě pro vás na čas. Dovolená je příležitostí, při které se nesmíte cítit jinak než příjemně. I proto si dopřejte komfort v podobě pohodlných sedaček, ale i místa na nohy – a netěsnejte se v osobním automobilu.