Dodávka. Někteří tento krásný stroj znevažují. Avšak její velký úložný prostor, pohodlné zařízení a kvalitní motor by vás mnohdy mohly vysvobodit z nejedné nepříjemnosti na cestách. Vypůjčení dodávky se hodí v mnoha životních situacích. Využijete ji v začátcích svého podnikání, při roadtripu ve více lidech i během stěhování. Pojďte si připomenout 3 typy dodávek, díky kterým se jejich vypůjčení vyplatí.

Ku transportu

K přepravě zboží se dodávky využívají asi nejčastěji. Existuje široká škála typů dodávek, každá se hodí trochu k jinému druhu zboží a služeb. Liší se nejen v počtu míst pro spolucestující, výšce a délce nákladového prostoru. Ke speciálním účelům se využívají dodávky chladící (převoz potravin), či lacinější plachtové.

Rozhodnout se, zda  za svůj osobní vůz zavěsit transportní vozík a převážet kupříkladu velkou skříň na něm, nebo si vypůjčit dodávku, už bude snadné. Půjčení vás vyjde, oproti opotřebování vlastního vozu, levněji.

 

Dodávky.net
Zapůjčení dodávky má několik výhod.

K převozu osob

Osobní dodávky – s velkým počtem míst k sezení najdou využití u menších a začínajících dopravců, kteří organizují nejrůznější sjezdy účastníků. Ať už se jedná o svoz osob na letiště nebo do zaměstnání. Ani pro osobní účely osobní dodávky nezavrhujte! Plánujete velký rodinný výlet, jenže do jednoho osobního auta se všichni členové rodiny neseskládají? Proč si nepůjčit dodávku! Ostatně i na větší dovolenou je to skvělá věc!

Obytná dodávka na dovolenou

Mluvíme-li o dovolené, nelze opominout hit posledních několika let – obytné dodávky. Co to? Ve své podstatě jde o menší dům na kolečkách. Najdete v ní postel, malou kuchyňku i sanitární zařízení. Na cesty jako stvořená!

Výbava našich dodávek

Půjčení dodávky u nás znamená získání vozu, kterému už nebudete muset pořizovat dálniční známku, starat se o výměnu pneumatik ze zimních na letní a zase zpátky, nebo snad řešit pojištění. To vše za nejlepší ceny v Praze! V případě vašeho zájmu nabízíme i nadstandardní služby zcela zdarma – zapůjčení stěhovacího rudlíku nebo transportních kurtů. Kdyby se vám snad na cestě stala nějaká nepříjemnost, jsme vám neustále po celý týden v jakoukoliv denní i noční hodinu k dispozici v rámci naší asistenční služby na tel. 606 780 500.

Každý řidič od nás navíc dostane na posilněnou energetický nápoj přímo na sedadlo!

Zahoďte své obavy a vyrazte na silnice v dodávce! Těšíte se?