Čeká vás stěhování a potřebujete půjčit velkou dodávku pro odvoz krabic a několika málo vybavení? Objednejte si krátkodobý pronájem za nejvýhodnější ceny v Praze.

Pronájem dodávky na stěhování

Konečně jste se dočkali. V ruce držíte klíče od svého vysněného bytu a už nezbývá nic jiného, než přestěhovat posledních pár krabic s osobními věcmi a nějakou tu komodu. Pro stěhování drobností nemusíte hned volat stěhovací firmu, nebo svolávat přátele. Stačí si zavolat k nám na pobočku a vybrat si nejvhodnější dodávku právě pro vaše potřeby. Nabízíme hned několik velikostí dodávek, ke kterým stačí řidičské oprávnění skupiny B. Už nemusíte mít obavy z toho, že vám ve sjednaný den kamarád zavolá, že se svou dodávkou přijet nemůže. Rezervujte si u nás termín, přijeďte k nám vlastním vozem, který můžete nechat zaparkovaný v našem areálu, v klidu si odvezte, co potřebujete a to vše bez starostí a stresu.

Dodávky.net
Naše dodávky jsou vhodné ke stěhování.

Nejlevnější půjčení dodávky v Praze

Pro své zákazníky nabízíme krátkodobý i dlouhodobý pronájem dodávek za nejlepší ceny v Praze a okolí. Vlastníme prověřené vozy Ford Transit, které jsou pravidelně servisované a mají vlastní dálniční známku. Využijte výhodný pronájem na několik hodin i na neomezeně dlouhou dobu. Půjčení dodávky pro stěhování nabízíme například přes víkend, v případě potřeby lze délku pronájem libovolně prodloužit dle vašich potřeb.

Cena za pronájem dodávky

Půjčení dodávky v Praze a okolí nebylo nikdy jednodušší. Zavolejte si o váš vybraný vůz a rezervujte si termín podle vašich představ. Všechny nabízené vozy najdete na našich internetových stránkách, kde najdete také cenu za pronájem. U nás neplatíte za najeté kilometry. Pokud se tedy stěhujete na druhou stranu republiky, s námi se vám stěhování neprodraží.

V ceně pronájmu dodávky je havarijní a povinné pojištění s nízkou spoluúčastí, dálniční známka, nonstop asistenční služba a GPS navigace. S našimi vozy můžete v klidu vycestovat i do zahraničí.

Proč si půjčit dodávku u nás?

Jsme profesionální půjčovna dodávek v Praze s dlouholetou tradicí. Protože víme, co naši klienti od půjčovny očekávají, nabízíme ty nejlepší služby v ceně pronájmu. Po každém pronájmu vůz pečlivě kontrolujeme, čistíme a desinfikujeme. Naše vozy jsou v perfektním stavu. Přijeďte si pro svůj vůz ve sjednaném čase k nám na pobočku.

V případě potřeby vám vůz přistavíme po Praze zdarma a opět si jej vyzvedneme na smluveném místě. Netroufnete si řídit velký vůz sami? Objednejte si pronájem dodávky spolu s řidičem. Stačí říct pouze adresu a o ostatní už se řidič postará. Tak neváhejte a objednejte si pronájem dodávky pro stěhování. S výběrem vhodného vozu vám rádi pomohou naši specialisté!