Potřebujete čas od času ke svému podnikání dodávku? Odvezte své výrobky či zboží klientům včas a starosti spojené s provozem vozu nechte na nás. Půjčete si dodávku dle vašich potřeb!

Potřebujete dodávku? Nemusíte si ji hned kupovat

Jste drobný živnostník, nebo vlastníte svou firmu a pro své podnikání potřebujete mít čas od času k dispozici dodávku, se kterou bezpečně a hlavně v termínu dovezete své výrobky, zboží nebo zásoby svým klientům? Přesto se vám však nevyplatí nákup nové dodávky, nebo jako začínajícímu podnikateli se vám z finančního hlediska nechce investovat do vozu, ale raději dáte peníze na rozvoj svého byznysu? Nemusíte ihned investovat nemalou částku do nákupu vozu. K vašim účelům je tu výhodný krátkodobý i dlouhodobý pronájem dodávek v Praze!

Dodávky.net
Naše dodávky pro Vaše podnikání.

Blog

Proč si dodávku pronajmout?

Dodávky pronajímáme fyzickým osobám, podnikatelům i firmám. Je jedno, jestli dodávku potřebujete na několik hodin, nebo ideálně po celý rok. S naším výhodným pronájmem dodávek získáte spolehlivý a prostorný vůz, se kterým bezpečně odvezete vše potřebné.

Krátkodobý pronájem dodávek doporučujeme pro podnikatele, kteří potřebují dodávku jen na několik hodin. Zavolejte si k nám a zarezervujte si pevný termín v kalendáři, pokud víte, že dodávku potřebujete v konkrétní dny v týdnu.

Dlouhodobý pronájem dodávek doporučujeme všem podnikatelům a firmám, kterým se z finančního hlediska nevyplatí investice do vlastní dodávky. Dlouhodobý pronájem vyřizujeme s klienty individuálně. Řekněte nám své požadavky a my vám spočítáme nejvýhodnější dlouhodobé půjčení dodávky v Praze.

Operativní leasing na dodávku doporučujeme všem firmám, které potřebují mít k dispozici spolehlivé vozy, přesto však nechtějí investovat do pravidelné údržby, výměny pneumatik, zákonného a havarijního pojištění a dálniční známky. Operativní leasing sjednáváme dle aktuálních požadavků našich zákazníků.

Proč si objednat dodávku pro podnikání u nás?

Jsme profesionální půjčovna dodávek s dlouholetou tradicí. Dodávky pronajímáme živnostníkům i velkým firmám. Naše vozy jsou pravidelně servisované, udržované, bez reklamních polepů. Proto bude pronájem dodávky u nás diskrétní a vaši obchodní partneři nebudou mít ani tušení, že dodávka, se kterou jim pravidelně vozíte své zboží, není vaše! Navíc jsou naše vozy vybavené GPS navigací, dálniční známkou, havarijním a povinným pojištěním v ceně.

Objednejte si krátkodobý nebo dlouhodobý pronájem. Na našem webu najdete všechny naše nabízené vozy, včetně jejich parametrů i ceny za pronájem. Pro dlouhodobý pronájem neváhejte kontaktovat naše specialisty, kteří vám vypočítají cenu šitou na míru vašim potřebám!