Dneska není žádný problém si půjčit dodávku. Stále více lidí této služby využívá, ať už jde o drobné podnikatele, nebo běžné občany. K jakým účelům je možné si dodávku vypůjčit a jak se tato služba pohybuje cenově?

Budete se stěhovat?

Velice oblíbeným řešením je půjčit si dodávku kvůli stěhování. Mnoho lidí právě při tomto účelu řeší, jak přestěhují své věci, protože ne každý disponuje dostatečně velkým autem. A co si budeme povídat – převážet věci malým osobním automobilem, do kterého se toho tolik nevejde, se může nejen časově protáhnout, ale také prodražit. Jen si představte, kolikrát budete muset absolvovat cestu z bodu A do bodu B. Právě pro takové účely je vypůjčení dodávky ideální.

Zajistěte své podnikání

Další skvělé využití nabízí dodávky pro menší podnikatele. Drobní živnostníci tak s pomocí vypůjčených dodávek zajistí rozvoz svého zboží. Ano, šlo by sice využít svůj osobní automobil, ale opět je tu ten problém s prostorem. Potřebujete-li zkrátka více místa, bude pro vás vypůjčená dodávka daleko pohodlnější.

K čemu lze využít vypůjčenou dodávku?
Dodavky.net

Nahraďte rozbitý vůz

Už se vám někdy stalo, že se vaše auto porouchalo a oprava byla nevyhnutelná? V závislosti na závadě se pak návštěva v servisu může nepříjemně protáhnout. Co dělat v případě, kdy se bez auta neobejdete? Bez ohledu na to, jestli ho využíváte pro osobní nebo pracovní účely. I tehdy je půjčení dodávky šikovné řešení. Nemůžete-li si dovolit zůstat bez auta, půjčte si dodávku a zůstaňte i nadále mobilní.

Jak to vychází cenově?

Ceny za vypůjčení dodávky se liší v závislosti na tom, kde si vozidlo půjčujete. Vypůjčení může být krátkodobého i dlouhodobého charakteru. Cena se odráží od pár stovek a končí až na několika tisíci korunách. Ve většině případů se finančně vyplatí dlouhodobý pronájem, který vás pak vyjde po cenové stránce výhodněji.