Využijte jako začínající řemeslník možnost půjčení dodávky. Získáte prostorný vůz za paušální měsíční výdaje a nemusíte řešit úvěr nebo leasing! Poradíme, kde ho získat.

Jak začít s podnikáním, když jste řemeslník nebo živnostník?

Rozhodli jste se začít podnikat ve svém oboru, ale potřebujete se jako živnostník či řemeslník dostat na stavbu nebo ke svým klientům? Pak jistě budete potřebovat prostornou a spolehlivou dodávku, do které se vám vejde materiál i nářadí. Jak ale koupit takové auto, když nemáte našetřené žádné finance a banka vám jako začínajícímu podnikateli úvěr neposkytne? Získejte užitkový vůz jednoduše a bez starostí. Sjednejte si dlouhodobý pronájem nebo operativní leasing v nejlevnější půjčovně dodávek.

Dodávky pro každého řemeslníka

Každá profese vyžaduje mobilitu. Ale abyste mohli být vždy u svých zákazníků v co nejkratším čase, potřebujete opravdu spolehlivé auto. Než kupovat ojeté nespolehlivé auto s vysokým nájezdem kilometrů za hodně peněz, je lepší sjednat si dlouhodobý pronájem nebo operativní leasing. Pro instalatéry, truhláře a další řemeslníky nabízíme nejvýhodnější dlouhodobý pronájem dodávek ve Zlíně i v širokém okolí.

Dodávky.net

Pronájem dodávky je ideálním řešením i pro instalatéry

Na naši půjčovnu se často obracejí například instalatéři nebo truhláři, kteří potřebují opravdu dlouhý úložný prostor. Pro ty nabízíme dodávky s extra dlouhým úložným prostorem, které lze řídit s řidičským oprávněním sk. B. Stačí se obrátit na naše specialisty, říct jim své potřeby a oni vám vyberou nejlepší vůz pro vaše účely. K dispozici máme široký výběr dodávek. Veškeré informace k nim navíc najdete na našich internetových stránkách.

Dodávku si můžete vybrat podle toho, za jakým účelem ji budete využívat. Instalatéři budou potřebovat dlouhý úložný prostor, kvůli bezpečné přepravě instalatérského materiálu. I takové dodávky nabízíme. Podívejte se na naši nabídku dodávek. U nabízených vozů najdete veškeré technické údaje.

Bezpečné a plně servisované vozy za minimální náklady

Pronajímáme kvalitní dodávky, které jsou pravidelně servisované v autorizovaném servisu. Každý živnostník ocení všechny výhody operativního leasingu nebo dlouhodobého pronájmu dodávek. S našimi pronajatými dodávkami nemusíte řešit žádné provozní náklady, jako je například výměna sezónních pneumatik, pravidelné servisy, výdaje spojené s havarijním a povinným ručením, nebo třeba nákup dálniční známky. Všechna tato kritéria máte zahrnuta v ceně za pronájem dodávky. A k tomu ještě získáte zdarma nonstop asistenční službu, možnost cestovat do zahraničí a půjčení GPS navigace s aktualizovanými mapami po celé EU.

Jak si pronajmout dodávku?

Ať už jste hodinový manžel, instalatér, podlahář, pokrývač nebo truhlář, jistě oceníte rychlost sjednání operativního leasingu nebo pronájmu dodávek. Ke každému klientovi přistupujeme individuálně. Proto i cenu za dlouhodobý pronájem vyřídíme tak, aby vám co nejlépe vyhovovala.

Při podpisu smlouvy budeme potřebovat doložit pouze platný řidičský a občanský průkaz a živnostenský list. Půjčuje-li si dodávku právnická osoba v zastoupení, stačí nám doložit výpis z obchodního rejstříku a notářsky ověřenou plnou moc. Kontaktujte nás pro pronájem dodávky a získejte svůj užitkový vůz už během několika hodin.