Pokud podnikáte a řešíte převoz svého zboží, půjčte si dodávku a máte zase o jednu starost méně. Mnoho podnikatelů nechce investovat do koupě prostorného vozidla jednoduše proto, že neví, jestli ji skutečně využijí naplno. Půjčení tak vyjde levněji.

Na krátkou i dlouhou dobu

Dodávku si můžete půjčit na tak dlouho, jak budete potřebovat. Dneska není problém jak krátkodobý, tak dlouhodobý pronájem dodávky, kterou můžete využít pro svoji živnost a podnikání.

Krátkodobý pronájem

Hodí se například tehdy, kdy potřebujete přestěhovat kancelář nebo převézt věci z jednoho místa na druhé. Dodávku si můžete půjčit klidně jen na pár hodin nebo na jeden den.

Dlouhodobý pronájem

Dlouhodobý pronájem se vyplatí těm živnostníkům, kteří například potřebují zajistit rozvoz svého zboží nebo zásobování. Logicky čím delší pronájem, tím lákavější cena, proto se dlouhodobý pronájem po finanční stránce vyplatí více.

Půjčte si dodávku pro své podnikání.
Dodavky.net

Půjčte si dodávku kdykoli – ráno i v noci

Ověřená společnostzaměřující se na půjčování dodávek vychází svým klientům maximálně vstříc, proto pečlivě vybírejte, kde si dodávku půjčíte. Není problém vypůjčit si prostorné auto pro podnikání ráno ani v noci, půjčovny často fungují i 24 hodin denně a vy si tak dodávku můžete vyzvednout právě v ten moment, kdy to potřebujete a kdy se vám to nejvíce hodí.

Kvalitní vozy, na které je spoleh

Řídit dodávku není jen tak, je to prostorné auto a vyžaduje si pořádnou dávku zodpovědnost. Starosti vám ušetří fakt, že je o vozy dobře postaráno. Záruka výborného technického stavu je samozřejmostí, nemusíte se proto obávat, že by vás vypůjčená dodávka v polovině cesty nechala tzv. ve štychu.