Co je potřeba pro půjčení dodávky?

Pro půjčení dodávky je potřeba mít s sebou občanský a řidičský průkaz, dále vratnou kauci 5.000,- Kč a potom částku adekvátní k době půjčení dodávky. Pokud si půjčujete dodávku na firmu, je potřeba, aby jste byl jednatel společnosti, případně měl notářsky ověřenou plnou moc.


Proč máte omezené km, když ostatní půjčovny uvádějí km bez omezení?

Ano je pravdou, že naše dodávky půjčujeme s omezeným počtem kilometrů. Na druhou stranu jsme omezení nastavili na dostatečně vysokou hodnotu, aby se toto omezení netýkalo 95% našich zákazníků. Díky tomuto omezení jsme schopni nabízet naše dodávky za ceny, které patří k nejnižším na trhu.


Jaké řidičské oprávnění potřebuji pro řízení Vašich dodávek?

Pro řízení všech našich dodávek stačí mít řidičský průkaz skupiny B, čili to samé co potřebujete pro řízení běžného osobního vozidla.


Mohu u Vás nechat zaparkované své auto po dobu zápůjčky?

Samozřejmě, pokud k nám přijedete svým vozem, můžete jej nechat stát na místě půjčené dodávky.


Musím platit hotově nebo můžu i kartou?

Samotnou cenu zápůjčky je možné zaplatit u nás i kartou, kauce ovšem musí být vždy v hotovosti. Dále je možné před zapůjčením dodávky poslat peníze na bankovní účet, dle vystavené faktury.


A co kryptoměny?

Jdeme s dobou, čili kryptoměny u nás známe a dokážeme Vám dodávku za zhruba 22 různých kryptoměn zapůjčit. Nejčastěji půjčujeme za Bitcoin, Ethereum, či Litecoin. Kauci ovšem požadujeme v českých korunách.