Nacházíte se Benátkách nad Jizerou a potřebujete půjčit spolehlivou a levnou půjčovnu dodávek? Obraťte se na naší půjčovnu dodávek v Horních Počernicích, kde najdete široký výběr dodávek různých typů značky Ford Transit.

Půjčovna dodávek v Horních Počernicích se nachází jen několik málo kilometrů od Benátek nad Jizerou. Jsme půjčovna, která ke každému zákazníkovi přistupuje zcela individuálně. Nebojíme se vyjít vstříc i těm nejnáročnějším požadavkům našich zákazníků.

Půjčujeme dodávky Ford Transit

Půjčovna dodávek v Horních Počernicích disponuje kvalitními a spolehlivými dodávkami Ford Transit, které pravidelně procházejí servisní kontrolou. Každá z našich dodávek disponuje vlastní dálniční známkou. Dlouhou cestu každému řidiči jistě zpříjemní GPS navigace, kterou na požádání zapůjčíme k vozu, stejně tak jako transparentní popruhy nebo stěhovací rudlík. Navíc na každého řidiče čeká v kabince zapůjčené dodávky energetický nápoj. Jistě také potěší non-stop asistenční služba.

Máte zájem o více informací nebo zapůjčení dodávky?

Nejlevnější půjčovna dodávek

Půjčovna dodávek v Horních Počernicích garantuje nejlevnější ceny v kraji. Každá dodávka má na našich internetových stránkách uvedené informace nejen o typu vozu, ale také cenu za půjčení. U nás neplatíte za ujeté kilometry, ale za dobu půjčení dodávky.

Dodávky mají limitovaný počet kilometrů. Limit je vysoký, přesto však může dojít k jeho převršení. Nezoufejte! Ujetý počet kilometrů nad rámec dopočítáme dle platného ceníku na našich stránkách, proto se vám nemůže stát nepříjemnost v podobě požadování vyšší ceny než jste původně očekávali.

Co musíte s sebou přinést

Chystáte se využít služeb půjčovny dodávek v Horních Počernicích? Pak si s sebou přineste řidičský průkaz skupiny B, občanský průkaz a vratnou kauci 5 000 korun včetně částky za zapůjčení dodávky.

Otevírací doba

Půjčovna dodávek v Horních Počernicích je tu pro zákazníky každý den v týdnu a to bez ohledu na svátky od 8:00 do 21:00 hodin. Pokud si potřebujete půjčit dodávku v jiném, než uvedeném čase, neváhejte se obrátit na náš personál na telefonu, který je k dispozici 24 hodin denně každý den. Těšíme se na vás!