Potřebujete si zapůjčit dodávku v Brandýsu na Labem nebo v jeho blízkém okolí? Půjčovna dodávek dodavky.net je nejlevnější půjčovnou dodávek ve vašem okolí. Naše půjčovna dodávek sídlí Horních Počernicích, jen několik kilometrů od Brandýsa nad Labem.

Půjčovna dodávek pro všechny zákazníky

Jste soukromá osoba, která potřebuje přestěhovat byt nebo odvést náklad, který se vám nevejde do vašeho vozu nebo jste podnikatel, který potřebuje rozvést objednané zboží svým zákazníkům? Potřebujete půjčit dodávku na několik hodin nebo snad na několik týdnů? Na délce půjčení dodávky nezáleží! Půjčovna dodávek v Horních Počernicích je schopna zajistit svým zákazníkům půjčení dodávek na dlouhou dobu dle dohody.

Nejlevnější půjčení dodávek

Půjčovna dodávek v Horních Počernicích zajistí nejlevnější půjčení dodávek v regionu. Cenu za každou dodávku máme uveřejněnou na našich internetových stránkách. Neplatíte u nás za počet ujetých kilometrů, ale za délku půjčení dodávky.

Dodávky mají limitovaný počet kilometrů, který je dostatečně velký tak, abyste se vešli a ještě zbyla rezerva. Pokud však přece jen překročíte limit, dopočítáme vám ujeté kilometry dle platného ceníku. Díky tomu budete přesně vědět, kolik za pronajatou dodávku zaplatíte.

Máte zájem o více informací nebo zapůjčení dodávky?

O dodávky pravidelně pečujeme

Svým zákazníkům půjčujeme jen spolehlivé a dobře servisované vozy. K dispozici mají zákazníci na výběr ze čtyř druhů typu dodávky Ford Transit. Vybírat můžete podle počtu míst k sezení, velikosti nákladního prostoru, hmotnosti, nosnosti a dalších parametrů. S výběrem vhodné dodávky pro vaše účely vám rádi pomohou naši vyškolení zaměstnanci.

Co od vás budeme potřebovat

Půjčovna dodávek v Horních Počernicích nabízí půjčení dodávek osobám starším osmnácti let po předložení řidičského průkazu, občanského průkazu a vratné zálohy 5 000 korun. Dále už jen potřebujete finanční prostředky za vybrané služby.

Otevírací doba

V půjčovně dodávek v Horních Počernicích se na vás těšíme každý den v době od 8:00 do 21:00 hodin. Potřebujete se zeptat na některou z našich dodávek nebo potřebujete půjčit dodávku třeba v pozdních večerních hodinách? Kontaktujte nás na telefonu, kde jsme pro vás 24 hodin denně.