Potřebujete najít nejlevnější půjčovnu dodávek v Čelákovicích a okolí Čelákovic? Potřebujete mít k dispozici dodávku na několik hodin nebo na několik týdnů? Ať už potřebujete odvést svůj náklad po Čelákovicích nebo potřebujete zajet půjčenou dodávkou kamkoli v republice, doporučujeme vám, navštívit naší půjčovnu dodávek v Horních Počernicích.

Nejlevnější půjčovna dodávek v Horních Počernicích je jen nedaleko od místa Čelákovice. Nabízíme vám široký výběr dodávek ve čtyřech typech značky Ford Transit.

Vyberte si správnou dodávku

Půjčovna dodávek v Horních Počernicích nabízí svým zákazníkům mnoho typů dodávek tak, aby uspokojila přání i těch nejnáročnějších zákazníků. Vybírejte z naší nabídky dodávek Ford Transit, které se liší počtem míst k sezení, velikostí nákladního prostoru nebo nosností.

Jste na našich internetových stránkách, ale nevíte si rady s výběrem v hodné dodávky pro vaše potřeby? Obraťte se na náš odborný personál, který vám pomůže vybrat nejlepší dodávku pro vás! Všechny informace navíc najdete na našich internetových stránkách a to včetně cen, proto si můžete předem jednoduše spočítat cenu za půjčenou dodávku. Ceny jsou transparentní. U nás nehrozí, že vás při platbě zaskočí vyšší cena, než byla původně dohodnuta.

Máte zájem o více informací nebo zapůjčení dodávky?

Nadstandardní služby v ceně

Půjčovna dodávek v Horních Počernicích dbá na spokojenost každého zákazníka. Potřebujete přestěhovat nábytek nebo doručit rozměrný balík? Ulehčete si práci díky zapůjčeným transparentním popruhům a stěhovacím rudlíkem, a to na požádání. Každá dodávka má navíc dálniční známku a k dispozici je rovněž GPS navigace v případě zájmu. Cestování proto bude hračka. A pro osvěžení na vás čeká energetický nápoj v kabince!

Půjčovna dodávek v Horních Počernicích disponuje vlastním parkovištěm. Proto, až si od nás vypůjčíte dodávku, své auto můžete nechat na místě zapůjčené dodávky a to zcela zdarma po dobu jejího zapůjčení.

Co si vzít s sebou

Pro zapůjčení dodávky od vás budeme potřebovat řidičský průkaz skupiny B, občanský průkaz a vratnou zálohu 5 000 korun. Dále už jen stačí částka za vybrané služby.

Otevírací doba

Půjčovna dodávek v Horních Počernicích je pro zákazníky otevřena každý den od 8:00 do 21:00 hodin. V ostatních časech jsme vám k dispozici na mobilním telefonu, který nikdy nevypínáme. Těšíme se na vás!