Potřebujete doručit svým klientům objednané zboží nebo potřebujete přestěhovat byt? Ať už jste podnikatel nebo soukromá osoba a potřebujete půjčit dodávku na několik hodin nebo na několik týdnů, je tu pro vás naše nejlevnější půjčovna dodávek v Horních Počernicích.

Půjčené dodávky uspokojí vaše potřeby

Půjčovna dodávek v Horních Počernicích se nachází pouze několik kilometrů od Českého Brodu. Svým zákazníkům nabízíme široký výběr dodávek různých typů značky Ford Transit. Vybírat můžete od počtu míst k sezení, velikosti nákladního prostoru, nebo nosností.

V naší půjčovně dodávek v Horních Počernicích vám velice rádi a ochotně pomohou vybrat nejlepší dodávku přímo pro vaše účely naši odborní zaměstnanci. Neváhejte a obraťte se na nás. Ke každému zákazníkovi přistupujeme individuálně.

Skvělé doplňkové služby v ceně

Jsme půjčovna dodávek v Horních Počernicích s dlouholetou tradicí. Proto se nebojíme vyjít vstříc i těm nejnáročnějším klientům. Dobře víme, že dlouhé cesty s půjčeným autem nemusí být vždy příjemné pro každého řidiče. Proto se snažíme půjčení dodávek ještě více zpříjemnit. Ke každé zapůjčené dodávce je k dispozici dálniční známka v ceně, stejně tak jako možnost zapůjčení GPS navigace. Pro jednodušší manipulaci s přepravovaným materiálem vám nabízíme možnost půjčení stěhovacího rudlíku a transparentních popruhů.

Máte zájem o více informací nebo zapůjčení dodávky?

Nejlevnější půjčení dodávek

Svým zákazníkům garantujeme nejlevnější půjčení dodávek v kraji a to díky důmyslně umístěné reklamě na našich dodávkách a také skvělým referencím našich zákazníků. Díky ušetřeným penězům za drahé reklamy jsme schopni nabídnout nízké ceny za poskytnuté služby.

Každá dodávka má na našich internetových stránkách cenu za půjčení. U nás neplatíte za kilometry, ale za délku půjčení. Dodávky mají limitovaný počet kilometrů. Dostatečné množství kilometrů vystačí všem zákazníkům. Kdyby jen přece došlo k přečerpání, dopočítáme cenu dle platného ceníku na našich stránkách. U nás navíc můžete platit kryptoměnami!

Přijeďte vlastním vozem!

Chystáte se do naší půjčovny dodávek v Horních Počernicích přijet vlastním vozem? Pak jej jednoduše zaparkujte na místo vypůjčené dodávky a to zcela zdarma po dobu jejího zapůjčení.

Co potřebujete k zapůjčení dodávky

Pro půjčení dodávky z naší půjčovny dodávek v Horních Počernicích budete potřebovat řidičský průkaz skupiny B, občanský průkaz a vratnou zálohu 5 000 korun spolu s půjčovným.

Otevírací doba

V naší půjčovně dodávek v Horních Počernicích se na vás těšíme každý den v čase 8:00 až 21:00. V případě nutnosti zapůjčení dodávky mimo pracovní dobu nás neváhejte kontaktovat na telefonním čísle, které je k dispozici každý den 24 hodin denně.