Nacházíte v Klánovicích a blízkosti Klánovic? Potřebujete rychle půjčit dodávku na několik hodin nebo na delší čas? Obraťte se na naší půjčovnu dodávek v Horních Počernicích. Svým zákazníkům nabízíme spolehlivé dodávky ve čtyřech typech značky Ford Transit.

Klánovice jsou nedaleko půjčovny dodávek v Horních Počernicích. Dodávky půjčujeme soukromým osobám i podnikatelům, a to za nejlevnější ceny v dané lokalitě. Naše půjčovna nemusí investovat do drahých reklam. Nejlepší reklamou je skvělá reference od zákazníků a také důmyslně umístěná reklama na našich dodávkách. Za ušetřené finanční prostředky můžeme našim klientům nabídnout nejlevnější půjčení dodávek v regionu.

Výběr dodávek je zcela na vás

Vozový park půjčovny dodávek v Horních Počernicích disponuje několika druhy vozů Ford Transit, které se liší různými parametry. K dispozici jsou několikamístné transity, stěhovací dodávky, lehké dodávky apod. Nejste si jistí s výběrem dodávky? Kontaktujte naše specialisty, kteří vám pomohou se správným výběrem dodávky přímo pro vaše potřeby.

Skvělé doplňkové služby zcela zdarma

Půjčovna dodávek v Horních Počernicích nabízí svým zákazníkům spoustu důležitých služeb, které zpříjemní i dlouhé cestování s našimi vozy. Pro dlouhé cesty každý řidič ocení dálniční známku v ceně půjčené dodávky, stejně tak jako možnost zapůjčení GPS navigace. Pro osvěžení na každého řidiče čeká v kabině dodávky osvěžující energetický nápoj.

Stěhování těžkých předmětů bude snadné

Potřebujete přestěhovat byt nebo doručit těžký náklad? Pak vás jistě potěší, možnost zapůjčení stěhovacího rudlíku nebo transparentních popruhů na vyžádání. Navíc jste na každé cestě jištěni non-stop asistenční službou.

Máte zájem o více informací nebo zapůjčení dodávky?

Co budete k půjčení dodávky potřebovat

Přemýšlíte o zapůjčení dodávky v naší půjčovně dodávek v Horních Počernicích? Pak si s sebou po rezervaci dodávky přineste s sebou občanský průkaz, řidičský průkaz skupiny B, vratnou kauci 5 000 korun a částku za půjčení dodávky. U půjčovny jsou navíc k dispozici pro naše zákazníky parkovací stání zdarma po dobu zapůjčení dodávky.

Ceny za půjčení dodávky

Pro naší půjčovnu dodávek v Horních Počernicích je velmi důležité, aby každý zákazník by spokojený. S tím souvisí nejen kvalita nabízených služeb, ale také cena. Cena za zapůjčenou dodávku je vždy uvedena na našich internetových stránkách. Půjčení dodávky je limitováno počtem najetých kilometrů. Limit je dostatečně velký pro to, abyste měli potřebnou rezervu. V případě překročení limitu jednoduše dopočítáme cenu dle platného ceníku na stránkách.

Otevírací doba

Navštivte půjčovnu dodávek v Horních Počernicích každý den v čase 8:00 až 21:00. V případě nutnosti zapůjčení dodávky mimo pracovní dobu nás neváhejte kontaktovat na telefonním čísle, které je k dispozici každý den 24 hodin denně.