Potřebujete najít půjčovnu dodávek v Klecanech a okolí Klecan? Hledáte dodávku k zapůjčení na několik hodin nebo na několik týdnů? Ať už potřebujete odvést svůj náklad po Klecanech nebo potřebujete zajet půjčenou dodávkou kamkoli v širokém okolí Klecan, doporučujeme vám, navštívit naší půjčovnu dodávek v Horních Počernicích.

Nejlevnější půjčovna dodávek v Horních Počernicích je jen nedaleko od místa Klecany. Nabízíme vám široký výběr dodávek ve čtyřech typech značky Ford Transit.

Otevírací doba

Otevírací doba půjčovny dodávek v Horních Počernicích je v čase od 8:00 do 21:00 hodin sedm dní v týdnu bez ohledu na víkendy a svátky. Zapůjčení dodávek v jiném čaje je možné po telefonické domluvě. U nás telefon funguje 24 hodin, každý den v týdnu. K rezervaci dodávek rovněž můžete využít i objednávkový formulář na našich internetových stránkách.

Nejlevnější půjčovna dodávek

Cena za půjčení dodávky je vždy rozhodující při výběru u každého zákazníka. Na cenách zapůjčení našich dodávek Ford Transit nám opravdu záleží! Naše půjčovna nemusí vynakládat velké finanční prostředky za drahé reklamy. Nejlepší reklama je spokojený zákazník a důmyslně navržená reklama na našich dodávkách. Za ušetřené peníze můžeme našim klientům nabídnout nejlevnější půjčení dodávek.

Všechny ceny za půjčení jednotlivých dodávek jsou uvedeny na našich internetových stránkách, proto si předem můžete jednoduše spočítat cenu za pronajatou dodávku. Vzhledem k transparentosti vás nezastihne nemilé překvapení při placení.

Máte zájem o více informací nebo zapůjčení dodávky?

Půjčujeme dodávky Ford Transit

Půjčovna dodávek v Horních Počernicích nabízí široký výběr dodávek typu Ford Transit. K dispozici jsou celkem čtyři typy dodávek. Vyberte si mezi důležitými parametry, jako je nosnost, velikost nákladního prostoru i počet míst k sezení. Veškeré informace o zapůjčených dodávkách Ford Transit najdete na našich internetových stránkách.

Dodávky pravidelně servisujeme, proto svým zákazníkům půjčujeme spolehlivé vozy. Samozřejmostí je při zapůjčení dodávky v Horních Počernicích také dálniční známka, která je na všech vozech. Na požádání do vozu půjčujeme GPS navigaci, stěhovací rudlík a transportní kurty pro stěhování těžkých břemen.

Co budete při půjčení dodávky potřebovat

Při půjčení dodávky od vás budeme potřebovat pouze platný řidičský průkaz skupiny B, občanský průkaz, vratnou zálohu 5 000 korun a půjčovné. Jsme moderní půjčovna dodávek, proto u nás můžete platit i prostřednictvím kryptoměn!

Skvělé je také to, že při půjčení dodávky od naší půjčovny dodávek v Horních Počernicích můžete svůj vůz nechat zaparkovaný na místě zapůjčené dodávky zcela zdarma. Nemusíte tak složitě hledat parkovací místo.