Hledáte spolehlivou a levnou půjčovnu dodávek v Kostelci nad Černými Lesy? Pak vám doporučujeme, kontaktovat naší půjčovnu dodávek v Horních Počernicích, kde nabízíme za nízké ceny půjčení hned čtyř typů dodávek Ford Transit a to pro soukromé osoby i pro podnikatele.

Naše nejlevnější půjčovna dodávek v Horních Počernicích se nachází v těsné blízkosti Kostelce nad Černými Lesy. Našim zákazníkům nabízíme k zapůjčení hned čtyři druhy dodávek typu Ford Transit. Máme výhradně kvalitní a pravidelně servisované vozy, které nabízíme od počtu míst k sezení, nosnosti nebo velikosti nákladního prostoru.

Zapůjčete si dodávku na libovolnou dobu

potřebujete půjčit dodávku na několik hodin nebo snad na několik týdnů? Na délce půjčení dodávky nezáleží! Půjčovna dodávek v Horních Počernicích je schopna zajistit svým zákazníkům půjčení dodávek na dlouhou dobu dle dohody.

Mnoho služeb zdarma

Půjčovna dodávek v Horních Počernicích plní přání i těch nejnáročnějších zákazníků. Nestačí vám klasický typ dodávky? Pak si můžete vybrat z několika dodávek značky Ford Transit. S výběrem dodávky vám pomůže náš odborný tým.

Pokud potřebujete přestěhovat nábytek nebo rozměrnější náklad zapůjčíme vám stěhovací rudlík nebo transparentní popruhy, které jsou v ceně každé dodávky na vyžádání.

Máte zájem o více informací nebo zapůjčení dodávky?

Co je potřeba pro zapůjčení dodávky

Pro půjčení dodávky z naší půjčovny dodávek v Horních Počernicích budete potřebovat řidičský průkaz skupiny B. Dále potřebujeme doložení občanského průkazu, vratnou zálohu 5 000 korun a půjčovné. Jsme moderní půjčovna dodávek, u nás můžete platit také kryptoměnami!

Cena za půjčenou dodávku

Všechny ceny za naše půjčovné dodávky jsou transparentní. U nás se vám nikdy nestane nepříjemnost v podobě vyšší částky za pronajatý vůz.

Zaparkujte si u nás pohodlně svůj osobní vůz na místě zapůjčené dodávky po dobu jejího zapůjčení zcela zdarma!

Otevírací doba

Půjčovna dodávek v Horních Počernicích má pro své zákazníky otevřeno každý den v týdnu, včetně víkendů a svátků v čase od 8:00 do 21:00 hodin. Mimo pracovní dobu jsme vám k dispozici na mobilním telefonu, který funguje 24 hodin denně. Těšíme se na vás!