Hledáte půjčovnu dodávek v Kostelci nad Labem a přemýšlíte, která půjčovna dodávek je ve vašem okolí nejlevnější? Pak se obraťte na naší půjčovnu dodávek v Horních Počernicích, která je jen nedaleko od vás.

Půjčovna dodávek v Horních Počernicích vlastní hned čtyři druhy dodávek typu Ford Transit. Vybírat můžete z nejrůznějších aspektů, od velikosti a váhy dodávky, od počtu míst k sezení, prostoru pro přepravu nákladu a dalších aspektů. S výběrem vhodné dodávky vám rádi pomohou naši odborní zaměstnanci!

Výhodná cena za půjčení dodávky

Každá dodávka v naší půjčovně dodávek v Horních Počernicích je pravidelně servisována, proto garantujeme výhradně půjčení spolehlivých dodávek. Všechny ceny jsou transparentní, uvedené na našich internetových stránkách.

Pro dobrou reklamu nemusíme investovat na internetu, stačí nám pozitivní recenze našich zákazníků a důmyslná reklama na našich dodávkách. Tím ušetříme velké množství finančních prostředků. Tak zajistíme nejlevnější půjčení dodávek.

Máte zájem o více informací nebo zapůjčení dodávky?

Další služby zdarma

Cestování nikdy nebylo jednodušší, díky dálniční známce a GPS navigaci, kterou půjčujeme na vyžádání. Každý vůz hlídá non-stop asistenční služba. Potřebujete přestěhovat nadměrný náklad? Využijte našich služeb zapůjčení stěhovacího rudlíku nebo transparentních popruhů. Navíc na každého řidiče čeká v kabince půjčené dodávky osvěžující energetický nápoj.

Jak na půjčení dodávky

Rozhodli jste se využít služby půjčení dodávek od naší půjčovny dodávek v Horních Počernicích? Pak si s sebou přineste občanský průkaz, řidičský průkaz skupiny B, vratnou kauci 5 000 korun a částku za půjčení dodávky. U půjčovny jsou navíc k dispozici pro naše zákazníky parkovací stání zdarma po dobu zapůjčení dodávky.

Otevírací doba

Půjčovna dodávek v Horních Počernicích je tu pro vás každý den v čase od 8:00 do 21:00 a to i o víkendech a svátcích. V případě zájmu o zapůjčení dodávky mimo pracovní dobu, jsme tu pro vás na telefonním čísle 24 hodin denně.