Může se vám zdát, že Letňany jsou od centra Prahy daleko, a tak může být zapůjčení dodávky poněkud komplikovanější. To však není pravda! Půjčovna dodávek v Letňanech je přímo za rohem a nabízí vám takové služby, že už nebudete hledat dál!

Výhody půjčovny dodávek v oblasti Letňan
– nejnižší cena na trhu
– výborný technický stav dodávek
– doplňkové vybavení vozů
– výběr z několika typů dodávek

Ceny, které jinde neseženete!
Důležitým aspektem při výběru půjčovny je cena. Jistě vás potěší, že půjčovna dodávek v Letňanech garantuje nejnižší cenu na trhu. Díky naprosté transparentnosti cen si můžete své náklady vypočítat předem. Nic vás tak při samotném zapůjčení nemůže překvapit.

Výběr z více dodávek
V půjčovně v Letňanech nejste odkázaní na jediný typ dodávky, naopak, na výběr zde máte ze čtyř typů Fordu Transit. Liší se počtem míst, velikostní nákladního prostoru a nosností. Ceny jsou stejné a na všechny vám však stačí řidičský průkaz skupiny B. A co je nejlepší? Během ježdění nejste omezeni jen na Letňany, dálniční známky vám umožňují zvládat i delší trasy!

Máte zájem o více informací nebo zapůjčení dodávky?

Skvělý technický stav
Nemusíte se bát vozidel, na které není spolehnutí. Jako praví profesionálové nabízejí jen kvalitu, proto si dávají záležet při technické kontrole všech vozidel. Díky tomu si můžete být jistí, že jezdíte bezpečně. K tomu máte k dispozici během cesty také non-stop asistenční službu. Navíc můžete požádat o zapůjčení stěhovacího rudlíku nebo transportních kurtů, a to zdarma!

Otevírací doba
Půjčovna dodávek je pro vás otevřena v čase 8:00 až 21:00. Jsou praví profesionálové a ví, že někdy je třeba zapůjčit dodávku i přes noc, a proto si nikdy nevypínají telefon! Pokud vám tedy otevírací doba nestačí, stačí si předem domluvit setkání v jiném čase. O své vlastní vozidlo se pak vůbec starat nemusíte, jednoduše jej zanecháte na místě zapůjčené dodávky.