Potřebujete půjčit dodávku v Lysé nad Labem nebo jejím těsném okolí? Jste soukromá osoba nebo podnikatel? Potřebujete půjčit dodávku na několik hodin nebo na několik týdnů? Pak vyzkoušejte naší nejlevnější půjčovnu dodávek v Horních Počernicích.

Půjčovna dodávek v Horních Počernicích se nachází v těsné blízkosti Lysé nad Labem a nabízí svým zákazníkům spolehlivé dodávky typu Ford Transit.

Půjčovna kvalitních dodávek

Naše půjčovna dodávek v Horních Počernicích disponuje výhradně kvalitními a spolehlivými dodávkami, které pravidelně servisujeme. Naše zákazníky hlídá po celou dobu zapůjčení non-stop asistenční služba. Dlouhé cesty zpříjemní dálniční známka, energetický nápoj na palubě vozu a k dispozici vám je také na požádání GPS navigace.

Výběr dodávky nebylo nikdy snazší

Svým zákazníkům nabízíme hned čtyři druhy dodávek. Vybírat můžete od počtu míst k sezení, velikosti nákladního prostoru nebo nosnosti. Všechny informace o dodávkách najdete na našich internetových stránkách. Nejste si jisti s výběrem vhodné dodávky? Kontaktujte náš odborný personál, který vám pomůže s výběrem vhodné dodávky pro vaše účely.

Máte zájem o více informací nebo zapůjčení dodávky?

Bezkonkurenční ceny

Při půjčení dodávky každý zákazník sleduje hlavně cenu. Naše půjčovna dodávek v Horních Počernicích nabízí nejlevnější půjčení! Bezvadné recenze a důmyslně navržená reklama na našich dodávkách nás nenutí investovat do drahých reklam na internetu, proto jsme schopni nabídnout nejlevnější půjčení dodávek v Lysé nad Labem.

U nás platíte za čas půjčení dodávky, která disponuje limitem najetých kilometrů. Ten je však dostatečně vysoký pro každého zákazníka, proto ještě zbude dostatečná rezerva. Kdybyste však překročili limit, jednoduše dopočítáme najetý počet kilometrů dle platného ceníku. Nikdy u nás nezaplatíte víc, než očekáváte!

U nás si také můžete nechat zcela zdarma své auto, které jednoduše ustájíte na místo půjčené dodávky po celou dobu jejího zapůjčení.

Co si vzít s sebou

Při půjčení dodávky z půjčovny dodávky v Horních Počernicích budete potřebovat občanský průkaz, řidičský průkaz skupiny B, vratnou zálohu 5 000 korun a částku za půjčovné.

Otevírací doba

Půjčovna dodávek v Horních Počernicích má pro své zákazníky otevřeno každý den v týdnu, včetně víkendů a svátků v čase od 8:00 do 21:00 hodin. Mimo pracovní dobu jsme vám k dispozici na mobilním telefonu, který nikdy nevypínáme. Těšíme se na vás!