Nacházíte se v Neratovicích a hledáte nejbližší půjčovnu dodávek za nejlevnější ceny? Jste soukromá osoba nebo podnikatel a potřebujete dodávku půjčit na krátký čas nebo na několik týdnů? Obraťte se na naši půjčovnu dodávek v Horních Počernicích.

Půjčovna dodávek v Horních Počernicích je tu pro vás každý den. Nabízíme hned čtyři druhy dodávek typu Ford Transit. Vyberte si vhodnou dodávku právě pro vás. Nejste si jistí s výběrem? Nechte si poradit od našeho zkušeného týmu. Společně vyberete nejlepší dodávku pro vaše účely!

Půjčení dodávek je tak snadné!

Půjčovna dodávek v Horních Počernicích má vlastní vozový park, který je pravidelně servisován. Zákazníkům tak půjčujeme výhradně spolehlivé vozy. Každá dodávka má vlastní dálniční známku. K dispozici je na požádání GPS navigace a na palubě každé dodávky na vás čeká energetický nápoj zdarma. Cestování i na delších trasách nebylo nikdy příjemnější!

Stěhování nebo přeprava nadměrného nákladu je složitý proces, který však v naší půjčovně dokážeme příjemně zjednodušit. Požádejte náš personál o zapůjčení stěhovacího rudlíku nebo transparentní popruhy.

Co budete potřebovat

Rozhodli jste se využít půjčení dodávek v naší půjčovně dodávek v Horních Počernicích? Pak si s sebou stačí vzít pouze občanský průkaz, řidičský průkaz skupiny B, vratnou zálohu 5 000 korun a částku za využití našich služeb.

Máte zájem o více informací nebo zapůjčení dodávky?

Cena půjčení dodávky

Půjčovna dodávek v Horních Počernicích má na svých internetových stránkách veškeré informace o jednotlivých dodávkách, včetně ceny za půjčení vozu.

U nás platíte za čas půjčení. Každá dodávka je limitovaná dostatečným počtem kilometrů, takže budete mít velkou rezervu. Pokud však přesto překročíte limit, dopočítáme vám jej jednoduše od ujetých kilometrů podle platného ceníku.

Navíc u nás můžete využít parkovacího stání svého osobního vozu, který jednoduše zaparkujete místo zapůjčené dodávky a to po dobu zapůjčení zcela zdarma!

Otevírací doba

Každý den jsme půjčovně dodávek v Horních Počernicích svým zákazníkům k dispozici v čase od 8:00 do 21:00 a to i o víkendech a svátcích. V ostatních časech nás zastihnete na telefonu, který je k dispozici 24 hodin denně.