Nacházíte se v centru Odolené Vody nebo v její těsné blízkosti a potřebujete půjčit dodávku? Využijte našich služeb půjčovny dodávky v Horních Počernicích. Horní Počernice jsou v těsné blízkosti Odolené Vody, kde se nachází i naše půjčovna dodávek.

Naše firma nabízí krátkodobé i dlouhodobé půjčení dodávek pro fyzické i právnické osoby, pro osobní účely nebo pro pravidelné několikadenní pronájmy dodávky v měsíci. Při výběru vhodné dodávky vám skvěle poslouží naše internetové stránky, kde najdete potřebné informace o všech našich dodávkách k zapůjčení.

Půjčovna dodávek Ford Transit v Horních Počernicích

Půjčovna dodávek v Horních Počernicích disponuje širokým výběrem dodávek typu Ford Transit. Při výběru dodávky se můžete zaměřit na počet míst k sezení, velikost nákladního prostoru nebo nosnost. Nejste si s výběrem dodávky jisti? Kontaktujte náš odborný personál a najděte společně vhodnou dodávku přímo pro vás!

Garantujeme pevné ceny

Při půjčení dodávek v Horních Počernicích garantujeme ceny vždy stejné. Při půjčení dodávky se cena neřídí typem dodávky, ale dobou zapůjčení. Půjčení dodávky se váže na omezený počet kilometrů, který je nastaven v takové výši, aby každý zákazník měl dostatečnou rezervu. Při překročení limitu je cena za přičtené kilometry velmi příznivá. Jsme nejlevnější půjčovna dodávek v blízkém okolí, protože se svým zákazníkům dostáváme do podvědomí díky reklamním plochám na našich dodávkách. Tak ušetříme spoustu peněz za drahou reklamu.

Zajistíme vám parkovací stání pro váš vůz

Přijedete do půjčovny dodávek v Horních Počernicích svým vlastním vozem? Pak jej jednoduše zaparkujte na místo vypůjčené dodávky bez poplatků!

Máte zájem o více informací nebo zapůjčení dodávky?

I stěhování těžkých břemen může být snadné

V půjčovně dodávek v Horních Počernicích dostanete k zapůjčení každé dodávky transparentní kurty a stěhovací rudlík a to v ceně zapůjčení vozu. V případě zájmu zapůjčíme do dodávky i GPS navigaci. Samozřejmostí je dálniční známka v každé dodávce zdarma. A pro řidiče v každém voze čeká energetický nápoj, pro osvěžení na delších trasách.

Otevírací doba

Půjčit si dodávku v Horních Počernicích můžete každý den v čase od 8:00 do 21:00 hodin. V případě nutnosti objednání dodávky v jiný čas jsme pro vás k zastižení na telefonu, který nikdy nevypínáme. V půjčovně dodávek v Horních Počernicích se na vás těší profesionální personál,

který ke každému zákazníkovi přistupuje individuálně. Díky našim pestrým službám budete při půjčení dodávky maximálně spokojeni!