Jste právě v Praze Bohnicích nebo jejím blízkém okolí a hledáte levnou půjčovnu dodávek? Pak vám doporučujeme, obrátit se na naší půjčovnu dodávek v Horních Počernicích, kde vám nabízíme čtyři druhy dodávek typu Ford Transit.

Praha Bohnice je od půjčovny dodávek v Horních Počernicích hned v těsné blízkosti. Nabízíme vám široký výběr dodávek za nejnižší ceny a s nadstandardními službami.

Na délce půjčení dodávek nezáleží

Jste soukromá osoba nebo podnikatel a potřebujete půjčit dodávku na několik hodin nebo snad na několik týdnů? Na délce půjčení dodávky nám nezáleží! Půjčovna dodávek v Horních Počernicích je schopna zajistit svým zákazníkům půjčení dodávek na dlouhou dobu.

Disponujeme spolehlivými dodávkami

Půjčovna dodávek v Horních Počernicích vlastní různé typy dodávek Ford Transit. Vybírat můžete z nejrůznějších rozměrů, počtu míst k sezení, velikosti nákladního prostoru, váhou a nosností.

Všechny informace o jednotlivých dodávkách najdete na našich internetových stránkách. Pokud si nejste jisti s výběrem vhodné dodávky, kontaktujte náš proškolený personál, který vám pomůže vybrat vhodnou dodávku právě pro vás!

Máte zájem o více informací nebo zapůjčení dodávky?

I půjčení dodávky může být příjemné

Potřebujete půjčit dodávku? Kontaktujte naší půjčovnu dodávek v Horních Počernicích. Pro jednoduchou přepravu nadměrného nákladu vám na požádání půjčíme stěhovací rudlík a transparentní popruhy.

Každá naše dodávka k zapůjčení disponuje vlastní dálniční známkou. Na požádání vám půjčíme GPS navigaci a pro osvěžení na vás čeká na palubě dodávky osvěžující energetický nápoj.

Co potřebujete k zapůjčení?

Půjčovna dodávek v Horních Počernicích půjčuje dodávky osobám starším osmnácti let na základě předložení občanského průkazu a řidičského průkazu skupiny B. Dále budete potřebovat vratnou zálohu 5 000 korun a půjčovné dle ceníku uvedeného na našich internetových stránkách.

Ceny za půjčení dodávky

Cena za zapůjčenou dodávku je vždy uvedena na našich internetových stránkách. Každá dodávka je limitována počtem najetých kilometrů, který je dostatečně velký pro to, abyste měli potřebnou rezervu. V případě překročení limitu jednoduše dopočítáme cenu dle platného ceníku na stránkách.

Otevírací doba

V naší půjčovně dodávek v Horních Počernicích se na vás těšíme každý den v čase 8:00 až 21:00. V případě nutnosti zapůjčení dodávky mimo pracovní dobu nás neváhejte kontaktovat na telefonním čísle, které je k dispozici každý den 24 hodin denně.