Jste z Prahy Ďáblic a potřebujete urgentně půjčit dodávku? Jste podnikatel a potřebujte svým klientům rozvést zboží? Nebo jste soukromá osoba a chcete přestěhovat svůj byt? Hledáte půjčení dodávky v Praze Ďáblicích jen na několik hodin nebo na několik týdnů? Pak vyzkoušejte naší nejlevnější půjčovnu dodávek v Horních Počernicích.

Půjčovna dodávek v Horních Počernicích se nachází v těsné blízkosti Praha Ďáblice a svým zákazníkům nabízí k zapůjčení hned čtyři druhy dodávek typu Ford Transit. Máme výhradně kvalitní vozy, které nabízíme od počtu míst k sezení, nosnosti nebo velikosti nákladního prostoru.

Dlouhé cesty nebyly nikdy příjemnější

Chystáte se s naší dodávkou na dlouhé cesty? Pak vás jistě potěší non-stop asistenční služba, dálniční známka na každé naší dodávce a možnost zapůjčení GPS navigace. Naše vozy jsou pravidelně servisovány, proto garantujeme půjčení výhradně spolehlivých dodávek.

Další služby v ceně dodávky

Půjčovna dodávek v Horních Počernicích je schopna splnit přání i těch nejnáročnějších zákazníků. Pokud vám jeden typ dodávky nestačí, můžete si vybrat z několika dodávek značky Ford Transit. S výběrem dodávky vám pomůže náš odborný tým.

Potřebujete přemístit větší počet osob? Vyberte si sedmimístnou dodávku. Pokud potřebujete přestěhovat nábytek nebo rozměrnější náklad, vsaďte na velký prostor stěhovací dodávky. Stěhování nikdy nebylo snazší, díky zapůjčenému stěhovacímu rudlíku nebo transparentním popruhům, které jsou v ceně každé dodávky na vyžádání.

Máte zájem o více informací nebo zapůjčení dodávky?

Co potřebujete k zapůjčení

Pro řízení dodávky z naší půjčovny dodávek v Horních Počernicích budeme potřebovat řidičský průkaz skupiny B, doložení občanského průkazu, vratnou zálohu 5 000 korun a půjčovné, které si snadno spočítáte na našich internetových stránkách.

Všechny ceny jsou transparentní, proto se vám nestane nepříjemnost v podobě vyšší částky za půjčený vůz. U nás navíc můžete v pohodlí zaparkovat svůj osobní vůz na místě zapůjčené dodávky po dobu jejího zapůjčení zcela zdarma.

Otevírací doba

Otevírací doba v půjčovně dodávek v Horních Počernicích je 8:00 do 21:00, každý den v týdnu. I o víkendu a svátcích! V případě nutnosti zapůjčení dodávky v jiný čas, jsme vám dispozici na telefonu 24 hodin denně.