Hledáte spolehlivou a nejlevnější půjčovnu dodávek v Praze Kbely? Pak vám doporučujeme, kontaktovat naší půjčovnu dodávek v Horních Počernicích, kde nabízíme za nízké ceny půjčení hned čtyř typů dodávek Ford Transit.

Půjčovna dodávek v Horních Počernicích se nachází v těsné blízkosti Praha Kbely. Svým zákazníkům nabízíme spolehlivé dodávky, které po celou dobu hlídá non-stop asistenční služba. Navíc naše dodávky k zapůjčení disponují dálniční známkou, na požádání vám půjčíme GPS navigaci a na každého řidiče v kabince vozu čeká energetický nápoj pro osvěžení. Dlouhé cesty nebyly nikdy příjemnější!

Stěhování těžkých břemen je tak snadné!

Půjčovna dodávek v Horních Počernicích má za sebou již dlouhou tradici. Proto jsme schopni splnit přání i těch nejnáročnějších zákazníků. Navíc jsme si vědomi, že stěhování těžkých břemen je samo o sobě náročnou disciplinou, proto se snažíme našim klientům práci maximálně ulehčit zapůjčením stěhovacího rudlíku a transparentními popruhy na požádání.

Půjčení dodávky nikdy nebylo jednodušší

Půjčovna dodávek v Horních Počernicích půjčuje dodávky osobám starším osmnácti let na základě předložení občanského průkazu a řidičského oprávnění skupiny B. Dále už jen potřebujeme vratnou zálohu 5 000 korun a půjčovné. U nás můžete platit kryptoměnami!

Máte zájem o více informací nebo zapůjčení dodávky?

Nechte u nás svůj vůz

Přijedete do naší půjčovny dodávek v Horních Počernicích svým vlastním vozem? Nechte jej jednoduše na našem parkovišti na místě půjčené dodávky zcela zdarma po dobu zapůjčení dodávky.

Cena za půjčení dodávky

Naše půjčovna dodávek v Horních Počernicích dbá na nejnižší ceny za půjčení dodávek. Toho jsme schopni docílit díky kladným referencím našich zákazníků a důmyslnou reklamou na našich dodávkách. Ušetříme tak spoustu peněz za reklamu, proto můžeme našim klientům nabídnout nejlevnější půjčení dodávek v okolí Praze Kbely.

Všechny ceny za půjčení dodávek najdete na našich internetových stránkách, proto si jednoduše můžete spočítat cenu za půjčení dodávky, aniž by vás na místě potkalo nemilé překvapení v podobě vyššího půjčovného.

Otevírací doba

Půjčovna dodávek v Horních Počernicích je otevřena každý den včetně víkendů a svátků v čase od 8:00 do 21:00 hodin. V případě zapůjčení dodávky v jiném čase nás kontaktujte na telefonním čísle, které funguje 24 hodin denně.