Ať už potřebujete zapůjčit dodávku z osobních důvodů a nebo potřebujete něco vyřídit pro svou firmu, vždy se můžete obrátit na půjčovnu dodávek Praha Prosek, která je tady přesně pro tyto potřeby. K tomu, abyste si vybrali jejich služby, máte hned několik důvodů!
– nejnižší cena na trhu
– výhodná otevírací doba
– výběr z více dodávek
– zajištěné parkovací místo pro vaše auto
– možnost platit kryptoměnami

Neodolatelné ceny
V půjčovně dodávek v Praze Prosek se setkáte s cenami, které vás jistě potěší. Neocenitelnou výhodou je transparentnost – všechny ceny a služby jsou uvedeny na internetových stránkách firmy, takže již předem víte, kolik a za co platíte. Takto nízkou cenu si udržují díky reklamním plochám, které na svých dodávkách nabízejí. Především podnikaví lidé ocení možnost platit kryptoměnami, jako jsou Bitcoin, Ethereum či Litecoin.

Kvalitní vozy, ze kterých si vyberete
Firma Půjčovna dodávek Praha – Prosek disponuje několika druhy dodávek značky Ford Transit, jejichž parametry se liší počtem míst, nákladním prostorem a nebo nosností nákladu. Půjčovna dodávek ručí také za jejich skvělý technický stav, který průběžně ověřuje a zajišťuje ve svém kvalitním vozovém parku.

Máte zájem o více informací nebo zapůjčení dodávky?

Doplňky k zapůjčené dodávce
V půjčovně dodávek v Praze Prosek kromě zapůjčení samotných vozidel poskytují také doplňkové vybavení vozů. Pokud tak nemáte vlastní navigaci, můžete si o ní zažádat, stejně tak o stěhovací rudlík a transportní kurty. K tomu energetický nápoj na palubě vozu – kdo by odolal?

Stěhování i mimo působiště půjčovny dodávek Praha – Prosek
Pokud potřebujete převést nebo přestěhovat materiál mimo oblast Prahy, oceníte dálniční známku, která je samozřejmostí u každého vozidla. Vše je tak pro vás maximálně usnadněno.

Pokud se potřebujete na cokoli doptat, jsou zde pro vás každý den osobně v čase 8:00 – 21:00 sedm dní v týdnu, případně jsou i na telefonu, který nikdy nevypínají!