Ať už potřebujete zapůjčit dodávku pro zajištění vašeho podnikání nebo jí potřebujete pro přestěhování svého majetku, vždy se můžete obrátit na půjčovnu dodávek Praha Vinoř, která je tady přesně pro tyto potřeby. K tomu, abyste si vybrali právě dodávky.net, je zde hned několik důvodů!

Výhody půjčovny dodávek Praha Vinoř :
– nejnižší cena na trhu
– výhodná otevírací doba
– výběr z několika druhů dodávek
– zajištěné parkovací místo pro vaše auto

Ceny, kterým neodoláte
V půjčovně dodávek v oblasti Praha Vinoř se setkáte s cenami, které vám vyrazí dech. Neocenitelnou výhodou je transparentnost – všechny ceny a služby jsou přehledně vypsány na internetových stránkách firmy, takže již předem víte, kolik a za co platíte. Takto nízkou cenu si udržují díky reklamním plochám, které na svých dodávkách nabízejí.

Kvalitní vozy, ze kterých si jistě vyberete
Firma disponuje s několika druhy dodávek značky Ford Transit, které se liší počtem míst, nákladním prostorem a například nosností nákladu. Víte tak, že se nemusíte přizpůsobit dodávce, ale dodávka se přizpůsobí vám. Půjčovna dodávek Praha Vinoř ručí také za jejich skvělý technický stav, který si ve svém kvalitním vozovém parku průběžně ověřuje.

Máte zájem o více informací nebo zapůjčení dodávky?

Vybavení vozu na požádání
Dodávky.net poskytují kromě zapůjčení samotných dodávek také doplňkové vybavení vozů. Pokud tak nemáte vlastní navigaci, nebojte se, že se ztratíte, na požádání bude GPS přidána přímo do dodávky. V případě, že potřebujete přestěhovat těžší kusy nábytku, je z dispozici také stěhovací rudlík a transportní kurty. K tomu energetický nápoj na palubě vozu – kdo by odolal?

Stěhování i mimo působiště půjčovny dodávek Praha Vinoř
Pokud potřebujete převést nebo přestěhovat materiál mimo oblast Prahy Vinoř, nemusíte se vyhýbat dálnicím – každá dodávka má svou dálniční známku. Veškerý převoz věcí je pro vás tak usnadněn.

Pokud se potřebujete doptat na jakoukoli jinou doplňkovou službu, jako například zaparkování vlastního auta u půjčovny, na všem se lze domluvit na místě v čase 8:00 – 21:00 sedm dní v týdnu.