Hledáte půjčovnu dodávek v okolí Praze Vysočan? Potřebujete dodávku půjčit pro soukromé nebo firemní účely? Ať už potřebujete převést svůj náklad po Praze Vysočany nebo potřebujete zajet zapůjčeným vozem kamkoli po Praze a okolí, pak vám doporučujeme, navštívit naší půjčovnu dodávek v Horních Počernicích.

Půjčovna dodávek v Horních Počernicích je jen nedaleko od místa Praha Vysočany. Nabízíme vám široký výběr dodávek značky Ford Transit.

Otevírací doba

Otevírací doba půjčovny dodávek v Horních Počernicích je v čase od 8:00 do 21:00 hodin sedm dní v týdnu. Zapůjčení dodávek v jiném čaje je možné po telefonické domluvě. U nás telefon funguje 24 hodin, každý den v týdnu!

Půjčovna dodávek za nízké ceny

Cena při půjčení dodávky je vždy rozhodující pro každého zákazníka. Proto nám na cenách zapůjčení našich dodávek Ford Transit opravdu záleží! V naší půjčovně dodávek v Horních Počernicích garantujeme nejnižší cenu na trhu, a to nejen díky kladné reklamě, kolující mezi našimi spokojenými zákazníky, ale také díky reklamě na našich dodávkách. Tak jsme našim klientům každý den stále na očích!

Veškeré ceny jsou zveřejněny na našich internetových stránkách, proto si předem můžete jednoduše spočítat cenu za pronajatou dodávku. Vzhledem k transparentosti vás nezastihne nemilé překvapení při placení.

Máte zájem o více informací nebo zapůjčení dodávky?

Půjčovna dodávek Ford Transit

Půjčovna dodávek v Horních Počernicích nabízí svým zákazníkům široký výběr dodávek typu Ford Transit. Vyberte si mezi důležitými parametry, jako je nosnost, velikost nákladního prostoru i počet míst k sezení. Veškeré informace o zapůjčených dodávkách Ford Transit najdete na našich internetových stránkách, a pokud si nejste jisti, náš odborný personál vám při výběru vhodné dodávky rád a ochotně pomůže.

Své dodávky pravidelně servisujeme. Samozřejmostí je při zapůjčení dodávky v Horních Počernicích také dálniční známka, která je na všech vozech. Na požádání do vozu půjčujeme GPS navigaci, stěhovací rudlík a transportní kurty pro stěhování těžkých břemen.

Jak se dodávky půjčují

Při půjčení dodávky od vás budeme potřebovat pouze platný řidičský průkaz skupiny B, občanský průkaz, vratnou zálohu 5 000 korun a půjčovné. Jsme moderní půjčovna dodávek, proto u nás můžete platit i prostřednictvím kryptoměn!

Nechte své vozidlo u nás

Pokud do naší půjčovny dodávek v Horních Počernicích přijedete svým vlastním vozem, automaticky si jej můžete zaparkovat na místo zapůjčené dodávky. Nemusíte se zdržovat s hledáním parkovacího stání.