Hledáte levnou půjčovnu dodávek v Říčanech a okolí? Jste podnikatel nebo soukromá osoba, která potřebuje půjčit dodávku na několik hodin nebo dokonce na několik týdnů? Ať už se chystáte přestěhovat byt, přepravit rozměrnější náklad nebo dovést klientovi objednané zboží, využijte našich služeb půjčovny dodávky v Horních Počernicích.

Půjčovna dodávek v Horních Počernicích se nachází velmi blízko Říčan. Najdete u nás pestrou nabídku dodávek Ford Transit, které rozdělujeme nejen podle velikosti nákladního prostoru, ale i počtem míst k sezení, nebo nosností.

Kvalitní služby za nízké ceny

Půjčovna dodávek v Horních Počernicích vám zapůjčí spolehlivou dodávku za velmi příznivé ceny. Můžeme si to dovolit díky skvělým referencím, které se šíří mezi našimi zákazníky a důmyslnou reklamou přímo na našich dodávkách. Tak ušetříme spoustu finančních nákladů za drahou reklamu, proto vám nabízíme půjčení dodávky za neuvěřitelně nízké ceny.

Půjčujeme jen spolehlivé dodávky

Náš vozový park má hned čtyři typy různých dodávek značky Ford Transit. Můžete si proto jednoduše vybrat z parametrů, které jsou pro vás nejdůležitější. Nevíte si rady s výběrem vhodné dodávky? Kontaktujte náš zkušený tým. Společně najdete vhodnou dodávku právě pro vás!

Máte zájem o více informací nebo zapůjčení dodávky?

I dlouhé cesty budou příjemné

Chystáte se na dlouhou cestu s našimi dodávkami? Pak určitě oceníte dálniční známku, kterou vlastní každá z našich dodávek. V případě zájmu vás na cestu vybavíme GPS navigací a také na vás na palubě dodávky bude čekat energetický nápoj pro osvěžení. Po celou dobu zapůjčení jste pak jištění non-stop asistenční službou.

Stěhujte těžká břemena s lehkostí

Půjčovna dodávek v Horních Počernicích nabízí svým zákazníkům mnoho doplňkových služeb v ceně! Chystáte se přepravit rozměrnější nebo snad těžký náklad? S našim stěhovacím rudlíkem a transparentními popruhy v ceně, bude stěhování hračka!

Co je potřeba pro půjčení dodávky

Chystáte se půjčit dodávku v půjčovně dodávek v Horních Počernicích? Pak od vás budeme potřebovat doložit občanský průkaz a řidičský průkaz skupiny B, vratnou zálohu 5 000 korun a částku za vybrané služby.

Kolik stojí půjčení dodávek

Cenu za půjčení dodávky najdete na našich internetových stránkách. U nás platíte pouze za dobu půjčení dodávky, která disponuje pevným počtem najetých kilometrů. Ten je však dostatečně vysoký, abyste měli potřebou rezervu. Při překročení dopočítáváme cenu za každý ujetý kilometr.

Otevírací doba

V naší půjčovně dodávek v Horních Počernicích se na vás těšíme každý den od 8:00 do 21:00 hodin. Potřebujete zapůjčit dodávku v jiném čase? Neváhejte a obraťte se na nás prostřednictvím telefonu, který je k dispozici 24 hodin každý den. Těšíme se na vaši návštěvu!