Jste zrovna v centru Roztok nebo v jejich těsné blízkosti a potřebujete urgentně přepravit rozměrný náklad, který se nevejde do vašeho vozu? Objednejte si dodávku z naší půjčovny dodávek z Horních Počernic.

Naše půjčovna dodávek v Horních Počernicích se nachází v těsné blízkosti Roztoků. Nabízíme krátkodobé i dlouhodobé zapůjčení dodávek soukromým osobám i firmám. K dispozici jsou vám hned čtyři druhy dodávek typu Ford Transit, které se liší počtem míst k sezení v kabině, velikostí nákladního prostoru a nosností dodávky.

Garantujeme nejlepší ceny na trhu

Půjčovna dodávek v Horních Počernicích nepotřebuje drahé reklamy na internetu. Bohatě si vystačíme se skvělými referencemi našich zákazníků a důmyslnou reklamou na našich vozech. Ušetříme tak dostatek finančních prostředků, díky kterým pak nabízíme nejlevnější půjčení dodávek v Horních Počernicích a blízkém okolí.

U nás platíte za dobu půjčení dodávky, která je limitovaná počtem kilometrů. Ten je nastaven tak, aby každý zákazník měl dostatečnou rezervu. Při přečerpání dopočítáváme cenu za každý ujetý kilometr. Všechny ceny najdete na našich stránkách. Transparentní ceny zaručují to, že se nedostanete do nepříjemné situace při placení. U nás můžete rovněž platit kryptoměnami.

Máte zájem o více informací nebo zapůjčení dodávky?

Praktické služby v ceně

Každý vůz disponuje dálniční známkou, na požádání vás vybavíme GPS navigací, stěhovacím rudklíkem i transparentními popruhy. Stěhování i těžkých břemen bude hračka! Navíc na vás na

palubě zapůjčené dodávky čeká energetický nápoj pro osvěžení. Každý vůz je na cestách hlídán non-stop asistenční službou.

Co si vzít s sebou

V půjčovně dodávek v Horních Počernicích od vás budeme potřebovat řidičský průkaz skupiny B, občanský průkaz a vratnou zálohu 5 000 korun. Dále už jen stačí částka za vybrané služby.

Nebojte se o svůj vůz

Přijeďte do naší půjčovny dodávek v Horních Počernicích svým vlastním vozem. Disponujeme vlastním parkovištěm, kam si můžete postavit svůj vůz na místo vypůjčené dodávky po celou dobu zdarma!

Otevírací doba

Půjčovna dodávek v Horních Počernicích je tu pro vás každý den v čase od 8:00 do 21:00 a to i o víkendech a svátcích. V případě nutnosti nočního zapůjčení dodávky jsme tu pro vás na telefonním čísle, které funguje 24 hodin denně.