Nacházíte se právě teď v Uhnířevsi nebo v její těsné blízkosti a řešíte, kde si narychlo vypůjčit dodávku za rozumné ceny? Vyzkoušejte naší půjčovnu dodávek v Horních Počernicích. Svým zákazníkům nabízíme široký výběr pravidelně servisovaných dodávek Ford Transit a mnoho doplňkových služeb v ceně každé dodávky!

Půjčovna dodávek v Horních Počernicích je v těsné blízkosti lokality Uhnířeves. Proto neváhejte a vyzkoušejte naše služby za skvělé ceny, ať už jste podnikatel nebo fyzická osoba, potřebujete půjčit dodávku jen na několik hodin nebo dlouhé týdny!

Vyberte si dodávku podle vašich potřeb

Zákazníci mají mnoho požadavků na zapůjčené dodávky. Jsme půjčovna dodávek s dlouhou tradicí, proto známe všechny potřeby i těch nejnáročnějších zákazníků. Vybírejte z naší nabídky dodávek Ford Transit, které se liší počtem míst k sezení, velikostí nákladního prostoru nebo nosností.

Nevíte si rady s výběrem v hodné dodávky pro vaše potřeby? Obraťte se na náš odborný personál, který vám pomůže vybrat nejlepší dodávku pro vás! Všechny informace navíc najdete na našich internetových stránkách a to včetně cen, proto si můžete předem jednoduše spočítat cenu za půjčenou dodávku. Ceny jsou transparentní. U nás nehrozí, že vás při platbě zaskočí vyšší cena, než byla původně dohodnuta.

Cena za půjčení dodávek

Půjčovna dodávek v Horních Počernicích je nejlevnější půjčovnou v širokém okolí. Neinvestujeme do drahé reklamy. Svým zákazníkům se dostáváme do podvědomí díky reklamám na našich dodávkách, nejlepší reklama je však šířená mezi našimi spokojenými klienty.

U naší půjčovny dodávek platíte za čas zapůjčení dodávky. Každá dodávka má pevně dané kilometry. Při překročení limitu kilometrů se dopočítává velmi nízká cena za každý překročený kilometr.

Máte zájem o více informací nebo zapůjčení dodávky?

Služby zdarma, které potěší

Potřebujete přestěhovat nábytek nebo doručit rozměrný balík? Ulehčete si práci díky zapůjčeným transparentním popruhům a stěhovacím rudlíkem. Každá dodávka má navíc dálniční známku a k dispozici je rovněž GPS navigace v případě zájmu. Cestování proto bude hračka. A pro osvěžení na vás čeká energetický nápoj v kabince!

Co si vzít s sebou

Pro zapůjčení dodávky od vás budeme potřebovat řidičský průkaz skupiny B, občanský průkaz a vratnou zálohu 5 000 korun. Dále už jen stačí částka za vybrané služby.

Přijeďte k nám vlastním vozem

Půjčovna dodávek v Horních Počernicích disponuje vlastním parkovištěm. Proto, až si od nás vypůjčíte dodávku, své auto můžete nechat na místě zapůjčené dodávky a to zcela zdarma po dobu jejího zapůjčení.

Otevírací doba

Půjčovna dodávek v Horních Počernicích má pro své zákazníky otevřeno každý den v týdnu v čase od 8:00 do 21:00 hodin. V ostatních časech jsme vám k dispozici na mobilním telefonu, který nikdy nevypínáme. Těšíme se na vás!