Nacházíte se v Úvalech a nutně potřebujete odstěhovat nábytek, doručit velký dárek nebo dodat klientovi objednané zboží? Pak kontaktujte naší půjčovnu dodávek v Horních Počernicích, která je v těsné blízkosti Úvalů.

Půjčovna dodávek v Horních Počernicích disponuje širokým výběrem dodávek typu Ford Transit, které jsou pravidelně servisované, disponují vlastní dálniční známkou a mají vysoký limit kilometrů. Půjčovna dodávek v Horních Počernicích garantuje nejnižší ceny v širokém okolí a to díky skvělým referencím, které si mezi sebou předávají naši klienti a strategickou reklamou přímo na našich dodávkách. Díky tomu ušetříme mnoho finančních prostředků, které se odrážejí na nízké ceně zapůjčení dodávek.

Jsme nejlevnější půjčovna dodávek

Potřebujete nutně půjčit dodávku na několik hodin nebo snad na celý měsíc? Pak vyzkoušejte služby půjčovny dodávek v Horních Počernicích, kde na vás čekají dodávky Ford Transit, rozdělené dle počtu míst k sezení, velikosti nákladního prostoru nebo nosnosti. Každá dodávka disponuje velkým počtem kilometrů. Nad limit se platí pouze nízká paušální cena za jednotlivé kilometry.

Všechny ceny najdete na našich internetových stránkách, proto si snadno spočítáte, kolik za půjčení dodávky v Horních Počernicích zaplatíte. Garantujeme ceny na internetu, u nás vás rozhodně nepříjemnosti s vyššími výdaji nezaskočí. U nás můžete platit i kryptoměnami Bitcoin, Ethereum, Litecoin apod.

Dodatečné služby v ceně

Stěhování nebo přeprava rozměrného nákladu jsou složitou záležitostí. Svým zákazníkům se snažíme maximálně ulehčit práci, proto ke každé zapůjčené dodávce dostanete v ceně stěhovací rudlík a transportní kurty. K dispozici je také k zapůjčení GPS navigace a na každého šoféra čeká v kabině dodávky energetický nápoj pro osvěžení na dlouhých cestách.

Máte zájem o více informací nebo zapůjčení dodávky?

Co od vás budeme potřebovat

Při zapůjčení dodávky od vás budeme chtít předložit řidičský průkaz skupiny B, občanský průkaz a vratnou zálohu 5 000 korun. Dále už jen potřebujete finanční prostředky za vybrané služby.

Otevírací doba

V půjčovně dodávek v Horních Počernicích se na vás těšíme každý den v časech od 8:00 do 21:00 hodin. Potřebujete se zeptat na některou z našich dodávek nebo potřebujete půjčit dodávku třeba v pozdních večerních hodinách? Kontaktujte nás na telefonu, kde jsme pro vás 24 hodin denně.

Nebojte se o svůj vlastní vůz

Při půjčení dodávek v Horních Počernicích se nemusíte starat o shánění parkovacího místa pro váš osobní vůz. Jednoduše jej zaparkujete na místo zapůjčené dodávky a to zcela zdarma po celou dobu jejího zapůjčení.