Jaroslav Martínek, Čelatice, 02.05.2020

Potřeboval jsem přestěhovat svou firmu a potřeboval dodávku, která by se vešla i do úzkých uliček města. V této autopůjčovně mi půjčili kvalitní vůz i s navigací, takže jsem nemusel bloudit. Dodávka byla perfektně čistá k pronájmu vozu jsme dostali také stěhovací techniku. Děkujeme!

Vladimír Kalina, Praha, 02.04.2020

Dodávku jsem použil pro několikadenní stěhování z ciziny. Velice oceňuji dokonalou čistotu vozu, vysoký komfort a technický stav. Vůz šlapal jako hodinky. Navíc jsou v této půjčovně nadmíru vstřícní a není problém půjčit dodávku i o víkendu.

Stanislav Nový, Praha, 12.03.2020

Dodávku si čas od času půjčím kvůli podnikání. V této půjčovně jsem nadmíru spokojený. Mám svůj oblíbený vůz, o který si vždy zažádám a nikdy není problém ani s prodloužením termínu pronájmu.

Jaromír Plepla, Praha, 03.03.2020

Dodávky od firmy Dodavky.net si půjčuji celkem často. Vždy se do této půjčovny rád vracím nejen díky nabízeným službám, ale také díky přátelskému kolektivu.

Jana Svobodová, Praha, 18.02.2020

Se zapůjčenou dodávkou jsem se pohodlně přestěhovala i v centru města. Dokonce mi byl zapůjčen i stěhovací vozík a mnoho krabic, do kterých jsem si mohla uložit všechny své věci. Za nabízené služby a ochotu personálu tímto děkuji.

Jakub Růžička, Otrokovice, 12.02.2020

Děkuji této půjčovně dodávek za ochotu při prodloužení termínu vrácení vozidla. Doporučuji všem, kteří potřebují půjčit dodávku a hledají kvalitní nabízené služby.

Lukáš Majer, Praha, 12.01.2020

Půjčení dodávky využívám celkem často a to tehdy, když mé firmě nestačí kapacita vlastních vozů. Vždy se mohu spolehnout na profesionalitu této půjčovny. Jsem zde naprosto spokojený.

Andrej Pokorný, Praha, 02.01.2020

Půjčení dodávky v této půjčovně využívám pravidelně několik dní v měsíci, za účelem podnikání. Díky tomu, že vozy nejsou polepené reklamou, si moji zákazníci myslí, že je dodávka moje. Vozy jsou v perfektním technickém stavu a vzhledově reprezentativní, co jako začínající podnikatel přesně potřebuji!

Petr Lukáš, Kolín, 02.12.2019

Stěhoval jsem byt z Prahy do Kolína a musel jsem najít půjčovnu dodávek, která funguje i o Vánocích. Půjčovna Dodávky.net mi byla plně k dispozici a navíc jsem dostal stěhovací rudlík, popruhy a stěhovací kříže v ceně pronájmu! Moc děkuji za vstřícný přístup.

Václav Šilhavý, Příbram, 22.11.2019

Hledal jsem pronájem dodávky s vyšším obsahem motoru a automatickou převodovkou, protože mě čekala daleká cesta. V této autopůjčovně nabízejí komfortní dodávky s vysokou amortizací kilometrů, proto jsem nemusel ani doplácet za vyšší nájezd.

Markéta Novotná, Praha, 10.09.2019

Děkujeme za celou rodinu za půjčení čisté dodávky a vstřícné jednání personálu, který nám vyšel vstříc při týdenním pronájmu jejich vozu.

Aleš Sýkora, Praha, 14.08.2019

Tuto půjčovnu dodávek jsem znal z dřívějška a proto jsem se při hledání pronájmu transitu obrátil najisto. Vím, že zde dostanu dodávku ve špičkové formě za nejnižší ceny v Praze. Chtěl bych tímto poděkovat za rychlé zapůjčení spolehlivého vozu.

Petr Hocht, Rudná, 12.05.2019

Půjčovna mi byla doporučena, jako začínajícímu podnikateli v Praze. Protože jsem neměl na úvěr, potřeboval jsem vyřídit výhodný dlouhodobý pronájem. V této půjčovně dodávek připravují cenovou nabídku na míru potřebám zákazníka a super doplňkové služby.

Denisa Šnajdrová, Praha, 12.03.2019

Dodávku jsem potřebovala pronajmout na několik dní, kvůli přestěhování bytu. Nebyl problém ani s půjčením stěhovacích rudlíků. Auto mi přivezli na sjednané místo, odkud si jej opět vyzvedli. Děkuji za vstřícný přístup!

Jan Svoboda, Beroun, 25.01.2019

Dodávku jsem potřeboval půjčit ve státní svátek. Zjistil jsem, že si ale můžu půjčit v této půjčovně dodávek transit i o svátcích. Dokonce nebyl problém s vrácením v neděli. Jsem s touto půjčovnou dodávek velmi spokojený.

Aleš Stodovský, Praha 3, 12.01.2019

Potřeboval jsem převést nečekaně nový nábytek z obchodního domu v sobotu večer. Zavolal jsem na nonstop linku a v autopůjčovně Dodávky.net mi bez problémů přistavili dodávku až před obchoďák. Firma nabízí pronájem dodávek i na několik hodin a nemusel jsem řešit dlouhé papírování.

Roman Kopecký, 13.05.2018

Ačkoliv nejsme z Prahy 9, na tuto půjčovnu dodávek jsme dostali doporučení od rodinného známého. Musím říct, že nás příjemně překvapila vstřícnost pana Turečka. Do vozu nám zapůjčil i navigaci, celkově nebylo co vytknout. Půjčovna není obrovská, osobní přístup je nám bližší.

Václav Mikuška, 17.04.2018

Po opakovaných pozitivních zkušenostech s touto půjčovnou bych rád napsal pozitivní recenzi. Tato půjčovna dodávek nás nikdy nezklamala, vozy jsou vždy připraveny ve 100% stavu.

Oldřich Zeman, 02.11.2017

Výborná půjčovna dodávek, pán byl příjemný a vstřícný už do telefonu, s dodávkou nebyl problém ani na naší dlouhé cestě. Na cestu jsme dostali milou pozornost v podobě nápoje na palubu, přesně jak uvádí na webu.

Petr Henek, 14.08.2017

Rádi bychom pozitivně ohodnotili tuto půjčovnu dodávek, vše proběhlo oboustranně bez problémů. Dodávky jsou spolehlivé a velké, pro naše stěhování bytu byly naprosto dostačující.

Monika Holásková, 19.07.2017

Vážený pane Tureček, velmi děkujeme za vstřícné jednání a omlouváme se za komplikace způsobené při zapůjčení dodávky. Na oplátku jsme půjčovnu doporučili několika známým.

Božena Geršlová, 16.06.2017

Spokojenost s vozidlem i vstřícným jednáním pána na půjčovně. Doporučujeme

Arbad Gebur, 26.03.2017

Půjčení dodávky proběhlo naprosto bez problémů a dostali jsme ještě nápoj zdarma, v létě se hodil????

Romana Sněhotová, 20.12.2016

Pan Tureček, formou této reference bychom Vám rádi poděkovaly za zápůjčku dodávky, která perfektně posloužila. Ačkoliv jsme měli dodávku zapůjčenou jen na několik hodin, nebyl to žádný problém. Celkově služby této půjčovny vnímáme velmi pozitivně.

Zuzana Přikrylová, 20.09.2016

Vše proběhlo naprosto v pořádku, pan Tureček je velmi vstřícný. Oceňuji doplňkové vybavení k dodávkám a možnost vrácení dle dohody.

Martin Jelínek, 12.06.2016

Dobrý den, děkuji za spolupráci a budu doporučovat. Mám rád půjčovny, kde se lze rozumně dohodnout i na prodloužení termínu vrácení dodávky.

Lukáš Dosedla, 15.05.2016

Chtěl bych poděkovat za vstřícnost při zapůjčení dodávky. Jsem rád že existují i půjčovny dodávek, které fungují také o víkendech a lze se lidsky dohodnout na termínech zapůjčení i vrácení vozidla.

Darina Hrubá, 28.02.2016

Dodávka posloužila ke svému účelu, jsme spokojeni s půjčovnou a celkově s přístupem pana Turečka. Ještě jednou děkujeme a přejeme mnoho spokojených klientů.